Tekst Wprowadzający

Jako, że jest to mój pierwszy tekst na blogu to napiszę dlaczego postanowiłem założyć własnego bloga oraz powiem o paru innych szczegółach.

Dlaczego zdecydowałem się założyć własnego bloga?
Odpowiedź jest bardzo prosta, bardzo lubię rozmawiać o sporcie z innymi, sport jest moją fascynacją więc zdecydowałem, że chcę pisać o sporcie i przekazywać Państwu swoje przemyślenia na temat różnych wydarzeń sportowych. Zamierzam przybliżać sylwetki wybitnych sportowców być może będę też dodawał swoje zapowiedzi do ciekawie zapowiadających się meczów piłkarskich. Założyłem również bloga, ponieważ pragnę doskonalić na bieżąco swoje umiejętności pisania.
O jakich sportach będę pisał?
Do moich ulubionych sportów należą: żużel, piłka nożna i skoki narciarskie. Ponadto uwielbiam oglądać siatkówkę. Moje wpisy będą się więc odnosić głównie do tych czterech dyscyplin sportowych aczkolwiek będę również pisał pojedyncze artykuły o innych sportach. Mogę nawet zdradzić, że czasem pojawi się wpis o… warcabach. Tak, warcaby to też sport, sport umysłowy. Ci co mnie znają wiedzą, że warcaby zajmują ważną pozycję w moim sercu. Spowodowane jest to tym, że zawodowo gram w warcaby od ósmego roku życia i nie zamierzam się z nimi rozstawać. Czasem mam dłuższą przerwę i nie gram na turniejach, ale jest to raczej spowodowane tym, że pracuję zawodowo lub mam zjazd na studiach.
Dlaczego blog nosi nazwę sportowyfanatyk.pl?
Stwierdziłem, że mój blog będzie posiadał taką nazwę, ponieważ interesuję się sportem w każdej postaci, mógłbym oglądać relacje live z wydarzeń sportowych całymi dniami. Jestem też oddanym kibicem i tym bardziej gdy Polacy biorą udział w jakichkolwiek zawodach to motywuje mnie to do oglądania.

Myślę, że to najważniejsze pytania, które prawdę mówiąc mogłem zadać samemu sobie. Mam nadzieję, że publikowane przeze mnie treści spodobają się czytelnikom. Pozdrawiam serdecznie fanów sportu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.