Wystartował mój kanał na YouTube!

Nadeszła wielkopomna chwila. Wykonałem kolejny krok w stronę popularyzacji nazwy Sportowy Fanatyk w internecie. Postanowiłem założyć kanał na YouTube i tworzyć filmy sportowe. Nagrania chodziły za mną już od dłuższego czasu, więc wreszcie dopełniłem swoich myśli. Teraz czas uchylić kilka moich planów na przyszłość.

Na początek powiem krótko o pierwszym filmie na YT. Jest on związany z tematyką skoków narciarskich. Dokładniej mówiąc, wziąłem pod lupę mistrzostwa świata w Libercu w 2009 roku i konkurs na skoczni dużej. Poniżej możecie obejrzeć filmik.


Jeśli chodzi o nagrywanie filmików, to będą one raczej związane z historią sportu i ciekawostkami. Nie wydaje mi się, by był jakiś sens tworzenia filmików o aktualnościach. Moim głównym medium, które będzie informowało o bieżących sprawach to facebook. Na stronie internetowej znajdziecie miks wszystkiego z przewagą aktualności.

Z racji tego, że prowadzenie bloga i kanału na YT to moje hobby, to czasem może pojawiać się mniej materiałów z mojej strony. Nie ukrywam, że zbliża się sezon żużlowy, a to będzie mi generować wiele obowiązków w redakcjach, w których pracuję. Poza tym mam oczywiście studia, gdzie muszę pilnować terminów zaliczeń i uczęszczać na zajęcia.

Jednocześnie w przyszłości mam nadzieję na choć minimalny zarobek z prowadzenia bloga oraz kanału na YT. Myślę, że jest szansa na to, że w przyszłości tak się stanie. Nie wiem kiedy, ale jestem jeszcze dość cierpliwy, więc konsekwentnie będę czekał i budował swoją markę. Wiem, że czasem nie dopieszczam swoich tekstów w sposób perfekcyjny, wiem, że bywają one nie dla wszystkich przejrzyste i zrozumiałe. Jednak cały czas się uczę i twierdzę, że błędy bądź niedopowiedzenia mogą się pojawiać.

Liczę na to, że w przyszłości na mojej stronie będzie się pojawiać więcej wywiadów. Obecnie możecie znaleźć trzy kompletne wywiady, w tym jeden całkowicie autorski z mojej strony. Celem, który chciałbym w przyszłości spełniać, jest co najmniej jedna dłuższa rozmowa w miesiącu. Jednocześnie zamierzam promować w wywiadach niszowe dyscypliny, więc raczej trudno, abyście znaleźli tutaj rozmowę ze znanym piłkarzem bądź skoczkiem narciarskim.

Cały czas zachęcam, aby wchodzić na mojego facebooka. Znajdziecie tam m.in. Sportowy plan dnia oraz trochę aktualności.
Na razie to tyle z ogłoszeń parafialnych! Pamiętajcie o subskrybowaniu mojego kanału na YT, bo to doda mi skrzydeł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *