25/06/2024

Sportowy Fanatyk

Strona dla fanów sportu. Znajdziesz tu kalendarium urodzinowe, aktualności, ciekawostki oraz wspomnienia z pamiętnych wydarzeń sportowych.

Redakcja

Sprawca całego zamieszania – Dawid Franek
Kilka słów o mnie.
Sport to bardzo ważna część mojego życia.
W latach 2020-2022 byłem dziennikarzem Magazynu Żużel. Pod koniec października 2020 rozpocząłem współpracę z portalem WP SportoweFakty.


Gdybym miał wyróżnić jeszcze jakieś swoje zainteresowania to są nimi niewątpliwie warcaby i muzyka. W warcaby gram wyczynowo od ósmego roku życia. Zanotowałem w ciągu kariery młodzieżowej kilka poważnych sukcesów. Muzyka natomiast sprawia, że się odprężam i zarazem poprawia mi nastrój.

Na swoim blogu piszę subiektywnie o sporcie. Zamierzam przybliżać sylwetki legend sportu, publikować kalendaria urodzinowe oraz odnosić się do bieżących wydarzeń. Moimi ulubionymi dyscyplinami są: żużel, skoki narciarskie, piłka nożna i siatkówka. Ponadto lubię także boks, kolarstwo, koszykówkę, piłkę ręczną. Od 2019 roku stopniowo zacząłem interesować się tenisem. W 2021 roku podczas turnieju na kortach Rolanda Garrosa dołączyłem do redakcji tenisowej WP SportoweFakty. Później zacząłem pisać także o siatkówce oraz skokach narciarskich do tego samego portalu. Miałem wielką przyjemność znaleźć się w zespole dziennikarzy piszących o igrzyskach olimpijskich w Tokio oraz w Pekinie.

Współpracownicy:
Oliwia Stołowska – moderatorka strony na Facebooku, redaktorka na stronie internetowej,

Jakub Fordon – moderator strony na Facebooku, redaktor na stronie internetowej,

Maciej Wójcik – moderator strony na Facebooku,

Hubert Woźniak – moderator strony na Facebooku.