22/05/2024

Sportowy Fanatyk

Strona dla fanów sportu. Znajdziesz tu kalendarium urodzinowe, aktualności, ciekawostki oraz wspomnienia z pamiętnych wydarzeń sportowych.

Ależ atmosfera w kadrze siatkarzy. Tak Kurek wypowiedział się o młodszym koledze

2 min read

Na zdjęciu: Bartosz Kurek / w kółku: Jakub Kochanowski / Foto: FIVB / Kanał Sportowy

W poniedziałek Jakub Kochanowski, środkowy reprezentacji Polski w siatkówce, gościł w programie „HejtPark” na antenie „Kanału Sportowego”. W piękny sposób o młodszym koledze w mediach społecznościowych wypowiedział się Bartosz Kurek. To potwierdziło, jak świetna atmosfera panuje w kadrze.

W ostatnich dniach panuje w Polsce boom na punkcie siatkówki, ale nie ma co się dziwić. Reprezentacja Polski w kapitalnym stylu zdobyła mistrzostwo Europy – drugie w historii i pierwsze od 14 lat. Polscy kibice zgotowali złotym medalistom gorące powitanie na lotnisku w Warszawie, a sami zawodnicy z chęcią pozowali do zdjęć i podpisywali autografy.

Okres tuż po zdobyciu mistrzostwa Europy to też czas obowiązków medialnych. Środkowy kadry Jakub Kochanowski przyjął zaproszenie do „Kanału Sportowego” i wystąpił w programie „HejtPark”. W ciekawy sposób opowiadał tam m.in. o poszczególnych zawodnikach drużyny i samym turnieju.

W miły sposób informację o udziale Kochanowskiego w programie udostępnił kapitan zespołu Bartosz Kurek. 35-latek zachwalał młodszego kolegę na Instagramie, pokazując jak wspaniała atmosfera panuje w drużynie.

„Prywatnie jeden z moich ulubionych ludzi na tej planecie. Jest live – spóźnione, ale nastawcie odbiorniki albo z odtworzenia, bo to mądry gościu jest” – napisał Kurek.

Pomiędzy Kurkiem i Kochanowskim jest 9 lat różnicy, ale dobrze wiedzieć, że darzą się wielkim szacunkiem. Podobnie jest w przypadku innych siatkarzy z polskiej kadry. Pięknie jest widzieć, że traktują się w taki sposób, jakby byli członkami wielkiej rodziny.

W innych polskich reprezentacjach ze sportów zespołowych niekoniecznie widzimy podobne przypadki. Natomiast polecamy również, by „Hejtpark” obejrzeć i posłuchać, jak wypowiada się sympatyczny i mądry sportowiec.

Może też cię zainteresować:
Grbić szykuje zastępstwo za Kurka. Nowi siatkarze dołączą do kadry

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *